ÕPETUS JOOGATERAAPIAST ELU SÜVATASANDITENI

Mida iganes sa teed, teed ainult selleks, et olla õnnelik.
Me elame tohutus infomassiivis, meil on piiratud aeg elada. Mida võtta oma tegutsemise aluseks, et elu kujuneks parimaks võimalikest? Kas on üldse võimalik tegutseda selliselt, et sinu ümber moodustuks lõpmatu rahulolu?

Meie kultuurikonteksti- me ei ole sündinud kõrgkultuuri- õpetatusest lähtuvalt tabavad inimest järjepidevad madalseisud; teadmised, mida põlvkonniti edasi antakse on vigu täis. Kui püüad ellu viia loodusseadust, mida ei ole olemas- näiteks mõnd positiivset emotsiooni püsivaks muuta- on lüüasaamine garanteeritud. Loodus lööb.

On olemas iidne teadus ja kunst Inimesest ja tema võimaluste väljadest kus ei ole mitte ühtegi viga- kogu elu kõik vajadused on kaetud toimivate tegevuste- kriyade- täpsete kirjeldustega.

Selliste teadmiste kasutamine nõuab põhjalikku ümberõpet. See nõuab aega ja hoolt aga see tasub end metsikult ära- iga õige teadmine rakendatuna annab võimaluse oma elu mingis osas juhtima hakata.

Esmalt tehakse korda oma elu haavatud osad- füüsis vabastatakse üldstressist, keha modelleeritakse tugevaks ja nõtkeks, pidurdatakse vananemisprotsesse. Täpsed teadmised kuidas seda teha annab kriya hatha jooga.

Et õppida haldama nähtamatut sisemaailma- mõtteid ja emotsioone, on minu Õpetaja loonud Teadliku Muutuse Kunsti kursuste süsteemi, mis praegu kulutulena üle maailma levimas.

Igal inimesel tekib mingil eluetapil vajadus liikuda sügavusse, vastupandamatu soov mõista seda, kust kõik asjad alguse saavad ja milline on minu osa selles mõõtmatuses. Siis on inimene küps puutuma kokku päris joogaga.

TEADLIK TEMPLITANTS

Õpetus ilust ja Elust.
Joogide ülesanne on ilu Maa peale tuua. Ja hoida. Ta ise ei püsi siin. /Õpetaja/
Maailmas on lõputult tantsustiile. Ja on ainult üks, kust see kõik pärit on.
Nii nagu autentne jooga, on ka tants selle päris algvormina kõrgemalt poolt antud. Antud kõige kõrgema- Shiva poolt tark Bharata palve peale anda inimestele nähtav ja mõistetav vorm Õpetusest. Nii sündis täiuslik lummav Bharata Natyam. Täiuslik ja täpne. Jumalik matemaatika rütmimustrites ja geomeetria dünaamilistes asanates- adavudes, vormi sisse peidetud võimalused reaalselt suhestuda kõrgete loodusjõududega.

Tants, kuhu on sisse kodeeritud võtmed eluolukordade lahendamiseks, kus juba baastehnika esimeste sammude juures hakkab inimene kogema järjest süvenevat selgust ja rahu, kus järjest vähenevad robustsed läbielamised, teadlikult samastutakse järjest peenemaga, et sa jõuaksid endale väga lähedale.
Tants, mis ülendab.

JÕUJOOGA

Joogi on ülielujõuline, ei ole asja, millega ta hakkama ei saaks.
/Õpetaja/

Iga, inimesel on haavatud osa elus- koht, millega ei oska midagi ette võtta, et tekiks rahulolu selles valdkonnas.

Kriya jooga diagnoos on hästi lihtne- kui sul miski ei õnnestu, siis põhjuseks on teadmatus või tegematus. Geniaalne.

Et suuta taibata kasutusele võtta kõike, mis teeb su elu paremaks- kasutada innovatsiooni igas oma elu osas, pead sa baasina kasutama rahu- selguse seisundit. Tulema teadvele.
Segaduses segadust selgindada püüdes on tulemuseks segadus või lühiajaline illusioon soovitud muutusest. Teadvelolekut mõista ja püsivalt kasutada on võimalik ainult teatud jõutasemest alates. Seega olenemata sellest, mida sa muuta tahad on väga mõistlik alustada intsnsiivsuse tõstmisest.

Terve, sitkeks, nõtkeks ja saledaks modelleeritud keha on jõujooga boonus; tegelik point on õppida valdama oma teadlikkust- saada enda kätte see võlukepike, mille abil sõna otseses mõttes imesid teha.


BAILAMOS 7+

Tantsutund tüdrukutele on inspireeritud Hispaania energilisest muusikast läbi mille on ideaalne tundma õppida rütmi ja tantsu. Tunnis keskendutakse rühihoiakule ja enesekindluse tõstmisele. Läbi joogaliku teadmise treenitakse füüsist ja painduvust.
Bailamos annab võimaluse õppida maailma tippklubide tegevtantsijalt mitte ainult tippkvaliteetset tantsutehnikat vaid eelkõige mida tähendab intensiivsus oma isiksuse väljakujundamisel. Mida tegelikult vaja on, et elus (ja maailmas) läbi lüüa. Kuidas tantsu ja joogateadmiste abil treenida ennast intelligentseks, hulljulgeks ja ebatavaliselt nõtkeks ja tugevaks. Piisavalt kiireks, et tabada võimalusi seal, kus aeglasemad neid isegi tähele ei pane. Julgeda nendest kinni haarata ja ise oma elu kujundada.SHOWTANTS 12+


Showtants lubab läbi baasteadmiste lasta fantaasial lennata ja luua midagi päris enda oma. Tunnis arendatakse kiiret taipamist, vastupidavust ja kreatiivsust. Treening annab võimaluse õppida maailma tippklubide tegevtantsijalt mitte ainult tippkvaliteetset tantsutehnikat vaid eelkõige mida tähendab intensiivsus oma isiksuse väljakujundamisel. Mida tegelikult vaja on, et elus (ja maailmas) läbi lüüa. Kuidas tantsu ja joogateadmiste abil treenida ennast intelligentseks, hulljulgeks ja ebatavaliselt nõtkeks ja tugevaks. Piisavalt kiireks, et tabada võimalusi seal, kus aeglasemad neid isegi tähele ei pane. Julgeda nendest kinni haarata ja ise oma elu kujundada.STRIKE A POSE 15+

Ülimalt naiselik, jõuline ja enesekindlusest pakatav treening noortele, haara kontsad kaasa ja vamos! Strike a Pose annab võimaluse õppida maailma tippklubide tegevtantsijalt mitte ainult tippkvaliteetset tantsutehnikat vaid eelkõige mida tähendab intensiivsus oma isiksuse väljakujundamisel. Mida tegelikult vaja on, et elus (ja maailmas) läbi lüüa. Kuidas tantsu ja joogateadmiste abil treenida ennast intelligentseks, hulljulgeks ja ebatavaliselt nõtkeks ja tugevaks. Piisavalt kiireks, et tabada võimalusi seal, kus aeglasemad neid isegi tähele ei pane. Julgeda nendest kinni haarata ja ise oma elu kujundada.HIIT täiskasvanutele


Super-efektiivne kõrge intensiivsusega intervalltreening parima tulemuse saavutamiseks. Treeningus kasutatakse ka asanaid jõujoogast, tone and BURN!