MARIA VÄHI


Nii kaua kui ma end mäletan, on ainus asi mida üle kõige olen tahtnud - saada tantsijaks. Tänu intensiivsele treeningule paljude erinevate õpetajate juures õnnestus mul varakult jõuda maailmakuulsatesse klubidesse Ibizal, Marbellas, Aasias, Alpides ja Rootsis.
Oma karjääri jooksul olen esinenud üle maailma koos tipptasemel artistidega - Tungevaag&Raaban, Eric Prydz, NERVO, Matisse&Sadko, Fedde La Grand, ANTS, Sunnery James & Ryan Marciano, Nelly, Paris Hilton, Salvatore Ganacci, Martin Solveig, Benny Benassi jne. Kevadel alustasin joogaõpinguid Annika Nõmbergi ja Ville Jehe (Teadliku Muutuse Kunst ettevõtjatele) juures.
Minu tunnid on kolmele vanuserühmale - kõigis lisaks tantsutehnikale ja koreograafiale ka isiklikke nippe, teadmisi ja praktikaid, kuidas oma keha ja isiksust modelleerida.
ANNIKA ALLIKMÄE

Üle veerandsaja aasta tantsu ja joogaõpetajana olen ma kokku puutunud kõikvõimalikes värvides ja varjundites inimliku valuga- inimeste oskamatusega oma elu juhtida.

So-so life on nii tavaline, et teatud vanuses inimestel kaob täiesti usk ja lootus, et elu võib ka täiega elada. Inimese praktilise tarkuse mõõdupuuks on rahuloluaste; iga kannatus elus näitab teadmatust- sa oled oma emotsioonide ja mõtete pillutada. Väljapääsuta.

Meie kultuurikontekstis inimese sisemaailma haridus on olematu, kõrgkultuurides detailsena olemas- miks seda siis mitte kasutada?

Inimese elu pöördepunktiks saab taipamine teadlikkusest- et õppida tundma seda ühte ja ainsat vahendit, mis tõesti võimaldab muuta kõike ülejäänut.

Omika kõikide kursuste baas on sama- et inimese ellu tuua selline intensiivsuse aste, kust alates teadlikkust ise juhtima on võimalik hakata. Ja siit edasi piiramatud võimalused korda teha esmalt oma isiklik elu ja uurida ning kasutusele võtta elu süvatasandeid.

Sügav kummardus minu Õpetajale- Ingvar Villidole.

Õige info loob taipamise alge /Õpetaja/
Suur aitäh!